Nazywam się Katarzyna Szkop. Od 11 lat z pasją wykonuję zawód Makijażysty a od 7 Trenera. Swoją wielką przygodę z makijażem rozpoczęłam w Szkole Kreacji Aleksandry Szeskiej – Plewako.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam, min. pracując kilka lat w firmie Sephora. Jako jedna z 5 osób należałam do Team’u Sergiusza Osmańskiego, Dyrektora Artystycznego Sephora Polska oraz czołowego polskiego makijażysty. Dzięki tej współpracy miałam okazję brać udział w imprezach takich, jak: Lexus Fashion Night 2008 z udziałem Sharon Stone, Trinny & Susannah – w Galerii Mokotów, prezentacja fryzur przez czołowego fryzjera gwiazd Hollywood – Marc’a Anthony, akcja „Dzieci w sieci” z udziałem polskich aktorów czy finał konkursu na modelkę organizowaną przez magazyn BravoGirl! dla agencji D’Vision oraz wielu innych.

Dodatkowo, podczas 2-dniowego pobytu w Polsce pani Chantal Thomass miałam okazję być jej osobistą makijażystką.

Brałam udział w sesjach dla miesięcznika M jak mieszkanie, dwutygodnika Joy i kwartalnika Medycyna Estetyczna i Anti – Aging. Z ostatnim z nich aktywnie współpracuję już od kilku lat pisząc artykuły dotyczące trendów w makijażu oraz udzielając porad, w jaki sposób wykonać makijaż. Kilka miesięcy temu rozpoczęłam również współpracę z miesięcznikiem Skarb sieci Rossman, dla którego piszę artykuły dotyczące makijażu.

Drugim rodzajem mojej współpracy z firmą Sephora była praca Trenera Wewnętrznego. Miałam przyjemność przeprowadzać szkolenia z zakresu nauki makijażu, pielęgnacji oraz znajomości produktów marki.

Doświadczenie, które zdobyłam na przestrzeni lat sprawiło, iż postanowiłam pójść własną drogą i stworzyć miejsce, w którym będę mogła samodzielnie realizować się jako makijażystka i szkoleniowiec. Tak narodził się mój najnowszy projekt – Studio Makami. Miejsce, w którym każdy poczuje się wyjątkowo a Moi dwaj Cudowni Synowie – Miłosz i Maciuś będą mieć na co dzień szczęśliwą i spełnioną Mamę.

Za mną wspaniałe projekty, min.:Ballady i romanse, której tematem przewodnim była postać słowiańskiej femme fatale, jako bohaterki pogańskiej mitologii ukazanej przez pryzmat współczesnych tendencji w modzie, FashionCulture – polsko – brytyjski projekt i współpraca z projektantkami: Joanną Klimas oraz Agatą Żwirską, sesje lookbookowe dla Minefy  Ewy Zwolińskiej, Paper Plants Oliwii Drochlińskiej i inne. Przede mną jeszcze więcej…

Inspiracją i zachętą dla dalszych wyzwań była również współpraca z Tatianą Okupnik. Podczas festiwalu „Europejski Stadion Kultury“, który odbył się w czerwcu 2012r. w Rzeszowie, Ecco Walkathon 2012, imprezie TVN Turbo czy imprezach zamkniętych współtworzyłam jej estradowy wizerunek.

Za mną również współpraca z Krzysztofem Kiljańskim podczas powstawania teledysku do utworu „Zawsze obok mnie” z jego ostatniej płyty.

Ponadto, by wyjść naprzeciw potrzebom współczesnych kobiet, rozszerzyłam swoją działalność o usługi z zakresu przekłuwania ciała (posiadam Certyfikat szwedzkiej firmy Blomdahl) oraz depilacji produktami wiodącej na świecie marki Depilève (Certyfikat).